انتقاد رئیس راهنمایی و رانندگی اسدآباد از وضعیت نابسامان آژانس‌ها

رئیس راهنمایی و رانندگی اسدآباد گفت: متأسفانه آژانس‌ها در سطح شهرستان وضعیت مطلوبی ندارند و رانندگانی که در این آژانس‌ها مشغول فعالیت هستند، ساماندهی نشده‌اند.

خبرگزاری فارس: انتقاد رئیس راهنمایی و  رانندگی اسدآباد از وضعیت نابسامان آژانس‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس از اسدآباد، فرخ جمالی ظهر امروز در کمیته صیانت از حقوق شهروندی و انضباط اجتماعی اسدآباد با بیان اینکه رعایت حقوق شهروندان و رانندگان باید دوطرفه است، اظهار داشت: رانندگان و شهروندان در زمینه حمل و نقل هر یک وظایفی را دارند که در صورت انجام آن حقوق متقابل رعایت می‌شود.

وی با اشاره به نابسامانی در آژانس‌های شهرستان گفت: متأسفانه آژانس‌ها در سطح شهرستان وضعیت مطلوبی ندارند و رانندگانی که در این آژانس‌ها مشغول فعالیت هستند، ساماندهی نشده‌اند.

رئیس راهنمایی و رانندگی اسدآباد افزود: برخی از رانندگان از لحاظ پوشش و ظاهر وضعیت مطلوبی ندارند که باید در این زمینه نظارت‌ها بیشتر شود.

وی با اشاره به اینکه در هفته قبل از رانندگان تست اعتیاد گرفته شده است، یادآور شد: رانندگان امین مردم هستند و باید رعایت شئون اخلاقی را مد نظر داشته باشند.

جمالی با بیان این که برای حل معضل ترافیک شهرستان اسدآباد نیاز به همکاری دستگاه‌های دیگر است، گفت: باید برای توجیه رانندگان همایش‌هایی در سطح شهرستان برگزار شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسدآباد هم با بیان اینکه در سطح شهرستان اسدآباد 26 آژانس تلفنی داریم، اظهار داشت: از این تعداد 16 آژانش در شهر و 10 مورد نیز در روستاها فعالیت دارند.

علی حیدری با بیان اینکه با برگزاری جلسات مختلفی با راهنمایی و رانندگی، اماکن و اتاق اصناف در زمینه ساماندهی آژانس‌های تلفنی اقدام کردیم افزود: بنا داریم با همکاری آژانس‌ها مشخصات رانندگانی که برای آنها کار می‌کنند، در خودروها نصب شود.