هفته آینده در همدان صورت می‌گیرد
حضور معاون اقتصادی تأمین اجتماعی به منظور انجام سرمایه‌گذاری

استاندار همدان از حضور معاون اقتصادی تأمین اجتماعی و هیئت همراه در هفته آینده در استان خبر داد و گفت: با حضور این افراد سه طرح اقتصادی اشتغال‌زایی در استان اجرا می‌شود.

خبرگزاری فارس: حضور معاون اقتصادی تأمین اجتماعی به منظور انجام سرمایه‌گذاری

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، محمدناصر نیکبخت ظهر امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری همدان با اشاره به حماسه 22 بهمن اظهار داشت: این حماسه به دشمنان نشان داد که مردم ایران همان مردمی هستند که انقلاب را ساختند.

وی ادامه داد: حرکت 22 بهمن در مذاکرات و مراحل پیشرفت انقلاب و نظام تأثیر فراوان گذاشت و علت حضور آمریکا در میز مذاکرات حضور پرشور مردم در 22 بهمن بود.

استاندار همدان با تأکید بر لزوم توسعه استان تصریح کرد: سرمایه‌گذاران تأمین اجتماعی حاضر به سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی جهان‌آباد شده‌اند و این سرمایه‌گذاری به زودی در استان صورت خواهد گرفت.

وی از حضور معاون اقتصادی تأمین اجتماعی و هیئت همراه در هفته آینده در استان همدان خبر داد و گفت: با حضور این افراد سه طرح اقتصادی اشتغال‌زایی دیگر در استان اجرا خواهد شد.

نیکبخت به منطقه ویژه اقتصادی ملایر اشاره کرد و اظهار داشت: مجوز این منطقه در اوایل دهه 80 از مجلس گرفته شده و تا کنون کاری در آن انجام نشده است.

وی افزود: طی پی‌گیری‌های صورت گرفته از معاونت اجرایی ریاست جمهوری دستور داریم که مناطق ویژه ملایر به بخش خصوصی واگذار شود.

استاندار همدان از یک فرصت خوب دیگری برای سرمایه‌گذاری در استان خبر داد و اظهار داشت: یک واحد نیمه‌دولتی مدیریت شرکت سیمرغ پذیرفته، تمام واحدهای مرغ‌داری معطل و راکد استان را با شرایط دان، جوجه و خدمات واحد مرغداری فعال کند.

وی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری قطعه‌سازی، شهرسازی، خودروسازی، مجتمع، فروشگاه و هتل در استان خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم مشکل اقتصاد استان را با جذب سرمایه‌گذار در بخش‌های مختلف حل کنیم.

نیکبخت با بیان اینکه وحدت رویه‌ای در میان کارشناسان بانک‌ها در کشور وجود ندارد، در پایان بانک‌های استان را بهترین بانک‌ها در کشور خواند.